Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
15KW Υψηλής απόδοσης PMSM Motor Electric Drive
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Εκτιμημένη ροπή παραγωγής: | 1050 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 130 περιστροφές/λεπτό |
240HP Range Extender Ηλεκτρικό σύστημα κίνησης Υβριδικό σύστημα
| Δύναμη: | 240 HP |
|---|---|
| Μηχανή: | Υβρίδιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κεφάλαιο από πλακέτο |
Υδραυλική αντλία προς κινητήρα σύνδεσμος υψηλής ευελιξίας
| Εισαγωγή: | Σφόνδυλος κινητήρα |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Υδραυλική αντλία |
| Ελάχιστη ισχύ: | 350 NM |
Μοντέλο 6 τροχοκίνητη κίνηση - μονό και διπλό μειωτικό
| Σειρά: | 6 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 5650 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 7000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μειωτήρας πλανητικού κιβωτίου ταχυτήτων 7000Nm για κίνηση τροχών
| Σειρά: | GFT007L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
9000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
13000N.m Πλανητικός μειωτής κιβωτίου ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 13000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
24000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 24000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
36000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 36000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |

