Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
1200HP αντλία κίνηση μία είσοδος τέσσερις εξόδους 890kW περίπτωση μεταφοράς
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη εισαγωγής: | 1200 ίππους |
| Τύπος: | Μία είσοδος τέσσερις εξόδους |
475HP Μία έξοδος αντλία κίνηση κινητήρα κιβώτιο ταχυτήτων 1PD-350
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 470 ίππους |
| Αποδόσεις: | Μία έξοδος |
755HP Δύο έξοδος αντλία κίνηση 2PD-560
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 755 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
1080HP Δύο έξοδος αντλία κίνηση 2PD-800
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 1080HP |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
570HP 420kW Μια είσοδος τρεις εξόδους αντλία κίνηση DPD-340
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 570 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Παραγωγή τρία |
1350HP αντλία κίνηση μία είσοδος τέσσερις εξόδους 1000kW περίπτωση μεταφοράς
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 1350 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Τέσσερα αποτελέσματα |
1620HP αντλία κίνηση μία είσοδος τέσσερις εξόδους 1200kW περίπτωση μεταφοράς
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 1620 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Τέσσερα αποτελέσματα |
3.5KW Υψηλής απόδοσης κινητήρας PMSM με μειωτήρα CANBUS ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 48V |
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 350 N.m. |
5.0KW Υψηλής απόδοσης PMSM Motor Electric Drive
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 700 Nm |
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 N.m. |
10KW υψηλής απόδοσης PMSM κινητήρας ηλεκτρικής κίνησης
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 100 σ.α.λ |

