Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
30KW Υψηλής απόδοσης κινητήρας PMSM Ηλεκτρική κίνηση τροχιά κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 1800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 150 περιστροφές/λεπτό |
17000N.m Μειωτής οδήγησης με πέδη υπηρεσίας
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 17000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
40000N.m Διπλή ταχύτητα μειωτή ταξιδιού με δύο αναλογία
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 40000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Κέντρο τροχών με πέδη υπηρεσίας και πέδη στάθμευσης
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
360KW μία είσοδος δύο εξόδους περίπτωση μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 360kW |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
560KW μία είσοδος δύο εξόδους περίπτωση μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 560 KW |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
650KW μία είσοδος δύο εξόδους περίπτωση μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 650KW |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
800KW Μία είσοδος δύο εξόδους Κουτί μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 800KW |
| Τύπος εξόδου: | Δύο εξόδους |
230kW μία είσοδος τρεις εξόδους περίπτωση μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 230 KW |
| Τύπος εξόδου: | Παραγωγή τρία |
420kW μία είσοδος τρεις εξόδους περίπτωση μεταφοράς για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 420kW |
| Τύπος εξόδου: | Παραγωγή τρία |

