Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
11000Nm τροχιάς Hub πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά κίνησης
| Σειρά: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 11000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
18000Nm τροχός Hub πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για την κίνηση των τροχών
| Σειρά: | GFT018L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
Μειωτήρας τροχιακού κέντρου 1000Nm για τροχιακή κίνηση
| Σειρά: | GFT001L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
2200Nm τροχός Hub πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για την κίνηση των τροχών
| Σειρά: | GFT002L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 2200 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
70000 λίβρες σε διπλή μείωση πλανητική μειωτική τροχιά κίνηση 7WB2
| Σειρά: | 7WB2 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7910 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
Μίνι πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων 1500N.m για τροχιά
| Σειρά: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
600WE Πλανητική κίνηση Ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 100 στροφές ανά λεπτό |
350HP Μεταγωγική αντλία 260kW Ηλεκτρική κίνηση κιβώτιο ταχυτήτων
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικός κινητήρας |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 350 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Μία έξοδος |
60KW υψηλής κίνησης PMSM κινητήρας ηλεκτρική κίνηση τροχιά κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 3000 NM |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 120 στροφές ανά λεπτό |
200HP Μία έξοδος αντλία κίνηση κινητήρα κιβώτιο ταχυτήτων 1PD-150
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 200HP |
| Αποδόσεις: | Φλάντζα αντλιών |

