Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
50000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 50000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
60000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 60000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
70000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 70000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
110000N.m Πλανητικός κιβώτιο ταχυτήτων οδήγηση ταξιδιού για συσκευή τροχιάς
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 110000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
130000N.m Πλανητική κιβώτιο ταχυτήτων οδήγηση ταξιδιού για συσκευή τροχιάς
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 130000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
180000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων οδήγηση για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 180000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
220000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 220000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
600000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 600000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
1000000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1000000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μίνι πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων μειωτής κίνησης 2000N.m
| Σειρά: | GFT002 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 2000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |

