Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 10000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 10000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
17000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 17000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
26000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 26000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
80000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 80000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μίνι Πλανητικό Κιβώτιο Τρέχων 3000N.m
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 3000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μίνι πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων 5000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 5000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
50000 λίβρες σε διπλή μείωση πλανητική μειωτική τροχιά κίνηση 6WB2
| Σειρά: | 6WB2 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 5650 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
100,000 λίβρες σε διπλή μείωση πλανητική μειωτική τροχιά κίνηση 8WB2
| Σειρά: | 8WB2 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 11300 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
VB07 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
VB09 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |

