Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ drive ] αγώνας 110 προϊόντα.
VB11 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 11000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
3000N.m τροχική κίνηση πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων τροχός κέντρο
| Σειρά: | GFT003L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 3000 NM |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
2.0KW BLDC Ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 500 NM |
| Εφαρμογή: | Πλήρης ηλεκτρική κίνηση |
1.0KW BLDC ηλεκτρική κίνηση για τροχιά και τροχοφόρο όχημα
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 300 Nm |
| Εφαρμογή: | Πλήρης ηλεκτρική κίνηση |
Μέγιστη ροπή 1500 Nm πλήρης ηλεκτρική κίνηση 3.0 kW BLDC κινητήρας για εφαρμογές
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 NM |
| Εφαρμογή: | Πλήρως ηλεκτρική κίνηση |
10000Nm Πλανητική γραμμική ταχυτήτα με οδήγηση γύρισμα GFB026L2B
| Σειρά: | ΓΚΠ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 10000 Nm |
| Εφαρμογή: | Εκσκαφέας |
4500Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT005W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 4500 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
10000Nm Πλανητική γραμμική ταχυτήτα με οδήγηση γύρισμα GFB024L2B
| Σειρά: | ΓΚΠ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 10000 Nm |
| Εφαρμογή: | Εκσκαφέας |

