Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ power transmission parts ] αγώνας 108 προϊόντα.
100000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 100000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
110000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT130W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 110000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
120000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT180W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 120000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
140000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT220W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 140000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
210000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT360W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 210000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
Μίνι πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων μειωτής κίνησης 2000N.m
| Σειρά: | GFT002 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 2000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μίνι Πλανητικό Κιβώτιο Τρέχων 3000N.m
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 3000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Μίνι πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων 5000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 5000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
11000Nm τροχιάς Hub πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά κίνησης
| Σειρά: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 11000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
18000Nm τροχός Hub πλανητικό μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων για την κίνηση των τροχών
| Σειρά: | GFT018L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |

