Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ power transmission parts ] αγώνας 109 προϊόντα.
VB09 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
VB11 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 11000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
3000N.m τροχική κίνηση πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων τροχός κέντρο
| Σειρά: | GFT003L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 3000 NM |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
Μέγιστη ροπή 1500 Nm πλήρης ηλεκτρική κίνηση 3.0 kW BLDC κινητήρας για εφαρμογές
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 NM |
| Εφαρμογή: | Πλήρως ηλεκτρική κίνηση |
17000N.m Μειωτής οδήγησης με πέδη υπηρεσίας
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 17000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
40000N.m Διπλή ταχύτητα μειωτή ταξιδιού με δύο αναλογία
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 40000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Κέντρο τροχών με πέδη υπηρεσίας και πέδη στάθμευσης
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
30KW Υψηλής απόδοσης κινητήρας PMSM Ηλεκτρική κίνηση τροχιά κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 1800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 150 περιστροφές/λεπτό |
60KW υψηλής κίνησης PMSM κινητήρας ηλεκτρική κίνηση τροχιά κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 3000 NM |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 120 στροφές ανά λεπτό |

