Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ power transmission parts ] αγώνας 108 προϊόντα.
4500Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT007W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 4500 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
18000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
18000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 18000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
26000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT036W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 26000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
27000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT040W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 27000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
37500Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 37500 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
42500Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 42500 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
67000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 67000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |

