Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ power transmission parts ] αγώνας 108 προϊόντα.
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 7000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
4500Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων Winch Drive GFT005W
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 4500 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
Υδραυλική αντλία προς κινητήρα σύνδεσμος υψηλής ευελιξίας
| Εισαγωγή: | Σφόνδυλος κινητήρα |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Υδραυλική αντλία |
| Ελάχιστη ισχύ: | 350 NM |
Μειωτήρας πλανητικού κιβωτίου ταχυτήτων 7000Nm για κίνηση τροχών
| Σειρά: | GFT007L |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
9000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 10000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 10000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
13000N.m Πλανητικός μειωτής κιβωτίου ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 13000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
17000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 17000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
24000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 24000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |

