Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ power transmission parts ] αγώνας 108 προϊόντα.
1620HP αντλία κίνηση μία είσοδος τέσσερις εξόδους 1200kW περίπτωση μεταφοράς
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 1620 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Τέσσερα αποτελέσματα |
60000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 60000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
14000Nm Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | ΔΕΠ-Δ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 14000 Nm |
| Εφαρμογή: | Βαρούλκο |
70000 λίβρες σε διπλή μείωση πλανητική μειωτική τροχιά κίνηση 7WB2
| Σειρά: | 7WB2 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7910 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
VB07 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
VB09 Διπλή μείωση τροχοκίνησης Παγκόσμιο μειωτικό κιβώτιο ταχυτήτων
| Σειρά: | VB |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
Μοντέλο 6 τροχοκίνητη κίνηση - μονό και διπλό μειωτικό
| Σειρά: | 6 |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 5650 Nm |
| Εφαρμογή: | Drive ροδών |
600WE Πλανητική κίνηση Ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 100 στροφές ανά λεπτό |
200HP Μία έξοδος αντλία κίνηση κινητήρα κιβώτιο ταχυτήτων 1PD-150
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 200HP |
| Αποδόσεις: | Φλάντζα αντλιών |
190KW Δύο έξοδα μεταφοράς περίπτωση για υδραυλική αντλία
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη εισαγωγής: | 250HP |
| Τύπος: | Μία είσοδος δύο έξοδος |

