Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ electric drive ] αγώνας 55 προϊόντα.
2.0KW BLDC Ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 500 NM |
| Εφαρμογή: | Πλήρης ηλεκτρική κίνηση |
1.0KW BLDC ηλεκτρική κίνηση για τροχιά και τροχοφόρο όχημα
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 300 Nm |
| Εφαρμογή: | Πλήρης ηλεκτρική κίνηση |
Μέγιστη ροπή 1500 Nm πλήρης ηλεκτρική κίνηση 3.0 kW BLDC κινητήρας για εφαρμογές
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 NM |
| Εφαρμογή: | Πλήρως ηλεκτρική κίνηση |
3.5KW Υψηλής απόδοσης κινητήρας PMSM με μειωτήρα CANBUS ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 48V |
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 350 N.m. |
5.0KW Υψηλής απόδοσης PMSM Motor Electric Drive
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 700 Nm |
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 1500 N.m. |
10KW υψηλής απόδοσης PMSM κινητήρας ηλεκτρικής κίνησης
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 100 σ.α.λ |
15KW Υψηλής απόδοσης PMSM Motor Electric Drive
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Εκτιμημένη ροπή παραγωγής: | 1050 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 130 περιστροφές/λεπτό |
240HP Range Extender Ηλεκτρικό σύστημα κίνησης Υβριδικό σύστημα
| Δύναμη: | 240 HP |
|---|---|
| Μηχανή: | Υβρίδιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κεφάλαιο από πλακέτο |
90HP Range Extender Ηλεκτρικό σύστημα οδήγησης Υβριδικό σύστημα
| Δύναμη: | 90HP |
|---|---|
| Μηχανή: | Υβρίδιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κεφάλαιο από πλακέτο |
600WE Πλανητική κίνηση Ηλεκτρική κίνηση
| Σειρά: | ΔΕΔ |
|---|---|
| Ονομαστική ροπή εξόδου: | 800 Nm |
| Ονομαστική ταχύτητα εξόδου: | 100 στροφές ανά λεπτό |

