Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ electric drive ] αγώνας 55 προϊόντα.
1055HP 780KW Μια είσοδος τρεις εξόδους αντλία κίνηση DPD-380
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 1055 ίππους |
| Τύπος εξόδου: | Παραγωγή τρία |
475HP Μία έξοδος αντλία κίνηση κινητήρα κιβώτιο ταχυτήτων 1PD-350
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Μαξ. Δύναμη: | 470 ίππους |
| Αποδόσεις: | Μία έξοδος |
Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων 7000N.m για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 7000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
9000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 9000 NM |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
13000N.m Πλανητικός μειωτής κιβωτίου ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 13000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
24000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 24000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |
36000N.m Πλανητικό κιβώτιο ταχυτήτων για τροχιά
| Σειρά: | GFT |
|---|---|
| Μέγιστη ροπή παραγωγής: | 36000 Nm |
| Εφαρμογή: | Οδηγία τροχιάς |

